OXYwatt — Sport i Rekreacja

Wiele sportów jak np. piłka nożna, koszykówka, kolarstwo, squash wymaga szybkich, intensywnych zastrzyków energii, a także często ich elementem jest ostra rywalizacja między zawodnikami. Profesjonalni sportowcy poddawani są ciągłemu intensywnemu wysiłkowi fizycznemu, któremu często towarzyszy ciągły stres.

W czasie treningów, szczególnie beztlenowych (anaerobowych) występuje zwiększone zapotrzebowanie organizmu na tlen. Niedobór tego pierwiastka może powodować i w większości wypadków powoduje duże zmęczenie, skurcze mięśni, a także spadek wydajności, ponieważ organizm nie nadąża z usuwaniem produktów przemiany materii, co powoduje m.in. zakwaszenie mięśni. OXYwatt pomaga skrócić czas potrzebny do regeneracji organizmu po intensywnym wysiłku fizycznym, zmniejsza negatywny wpływ kwasu mlekowego, a także pomaga dłużej pozostać w dobrej kondycji zarówno fizycznej, jak i psychicznej, aby uzyskać najlepsze możliwe osiągi sportowe.


Profesjonalni sportowcy już używają OXYwatt

Zawodowi sportowcy są pierwszymi, którzy sprawdzają z nowoczesne rozwiązania, pozwalające zwiększyć wydajność fizyczną, a także odporność psychiczną. OXYwatt pozwala na szybszą regenerację po intensywnym treningu, zwiększa wytrzymałość i wydolność w czasie jego trwania. Jest produktem w 100% naturalnym i bezpiecznym. Składa się z 95% czystego tlenu oraz naturalnego aromatu miętowego lub grejpfrutowego. Światowa Agencja Antydopingowa uznała w 2011 roku, że inhalacje tlenem w puszce nie są dopingiem. 

„OXYwatt jest tym, co pomaga zdobyć się na ten ostatni wysiłek, przebijający własną ścianę.”

Jego działanie w sporcie potwierdzili nie tylko zadowoleni użytkownicy produktu, ale także badania przeprowadzone na Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach.
„Inhalacja produktem OXYwatt w trakcie przerw wypoczynkowych podczas wielokrotnego wysiłku fizycznego istotnie (p>0,05) przyspiesza powrót zdolności roboczej”

Pełne badanie wpływu OXYwatt na sprawność fizyczną dostępne tutaj.

Sposób użycia

Aby przyspieszyć regenerację po treningu, należy wykonać z 4-5 sesji inhalacji OXYwattem (1 sesja to 5 oddechów po 1-2 sekundy).

W przypadku intensywnego wysiłku, zawodów lub treningu najlepiej działa 3-5 inhalacji przed, kolejno 3-5 w trakcie, a także 3-5 inhalacji zaraz po.